O firmie

Firma NASKK od początku swojej działalności zajmuje się głównie stolarką budowlaną oraz szeroko pojętymi technikami osłonowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim okna, bramy, rolety, drzwi, markizy oraz żaluzje fasadowe. Ponadto  posiadamy szeroki wachlarz wewnętrznych osłon okiennych i moskitier. Zdobyte doświadczenie pozwala nam spełnić każde oczekiwania Klienta oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami na rynku, co sprawia że oferowane produkty są wysokiej jakości, łatwe w obsłudze i niezawodne. Branża stolarki okiennej i technik osłonowych jest prężnie rozwijającą się dziedziną i dlatego też kładziemy mocny nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Klientom najdogodniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy kompleksową usługę, zapewniając przy tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a wszystkie produkty objęte są gwarancją. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w taki sposób dobierać dostawców, by nasza oferta stawała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, mając nadzieję, iż uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom.