Przemysłowa

NICE TOM

Linia napędów bocznych TOM produkowana jest w całości w Niemczech co gwarantuje ich doskonałą jakość. Linia TOM występuje w 2 wersjach: TOM S (do bram segmentowych) oraz TOM R (do bram rolowanych). Siłowniki te charakteryzują się dużym momentem obrotowym (do 14 Nm) i mogą obsługiwać bramy ważące do 600kg.

 


 

NICE SUMO

Siłownik SUMO występuje w 4 modelach gdzie najmocniejszy może obsłużyć bramę do 35m2. Napędy te są montowane na wale napędowym. Najmocniejsza wersja SU2010 występuje także w opcji z podwyższoną klasą szczelności IP66 dzięki czemu może być stosowany w myjniach samochodowych.

 


 

NICE SOON

Siłownik SUMO mocowany jest bezpośrednio na wala bramy sekcyjnej. Można łatwo podłączyć i schować w siłowniku akumulator PS124, dzięki czemu nawet w razie braku zasilania napęd otworzy i zamknie bramę. NICE SOON przeznaczony jest do bram o powierzchni nie przekraczającej 20m2.

 


 

FAAC 540/541

Napęd przeznaczony do bram przemysłowych pracujący w trybie „dead man” lub w trybie pracy automatycznej i półautomatycznej. Konieczność dokonania przeglądu jest sygnalizowana po wykonaniu programowalnej ilości cykli pracy.