Bramy segmentowe

VENTE K2 RS / RSS

Bramy segmentowe RSSPrzetłoczenie szerokie

Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

 

 

 

 

 

 


gate-functions-03 BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW
Napędy stosowane w naszych bramach posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, w momencie, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można też wyposażyć w fotokomórkę. To dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwi zamknięcie urządzenia, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.

gate-functions-04 BEZPIECZNY KSZTAŁT PANELI

Segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt, chroniący palce.


ZABEZPIECZENIE PRZED OPADNIĘCIEM BRAMYzabezpieczenie_przeciwko_peknieciu_sprezyn_m

W każdej bramie, bez wyjątku, zamontowane jest dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Opatentowaliśmy również rozwiązanie, które umożliwiło zastosowanie tego zabezpieczenia w bramach ze sprężynami naciągowymi.


 RYGIEL RĘCZNYrygiel_m

Już nie musisz martwić się o cenną zawartość garażu podczas długiej nieobecności. Rygiel ręczny, w który wyposażymy bramę, skutecznie uniemożliwi otwarcie jej z zewnątrz.


SOLIDNE USZCZELNIENIEuszczelka_dolna_m

Aby uzyskać maksymalną termoizolacyjność dodaliśmy także dwie wargi przy dolnej uszczelce między panelem, a podłożem. To rozwiązanie pozwala zatrzymać cyrkulację powietrza w miejscach, którymi mogłoby uciekać ciepło. Właśnie dzięki dbałości o takie detale nasze bramy posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku.


panel_warstwy_mDOSKONAŁA TERMOIZOLACJA

W bramach segmentowych zastosowaliśmy tzw. ciepłe panele o grubości 40 mm, wypełnione pianką poliuretanową i uszczelniliśmy bramę na całym obwodzie oraz miedzy segmentami. Dla bramy o wymiarach 5000 x 2450 współczynnik przenikania ciepła U wynosi zaledwie U=1,05 W/(m²K).


DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁYluk_gorny_m

Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna, bo nie jest możliwe odchylenie górnego panela do wnętrza.

 

okucie_winkhaus_5
bramy Tychy, bramy Katowice, bramy Gliwice, bramy Sosnowiec, bramy Dąbrowa Górnicza, bramy Oświęcim, bramy Bielsko-Biała, bramy garażowe, bramy przemysłowe, bramy segmentowe, bramy rolowane, bramy garażowe Tychy, bramy Garażowe Katowice, drzwi garażowe Tychy


Galeria