Akcesoria okienne

Klamki okienne

klamka_hoppeW celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa, warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich klamek okiennych. Jednym z takich rozwiązań jest nowa generacja innowacyjnych klamek SECUSTIK®, w których po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokujący obrót. Dzięki czemu zabezpiecza okno jest zabezpieczone przed próbami włamania przez przesunięcie elementów ryglujących okucia z zewnątrz. Klamki okienne Secustik dostępna jest w 4 podstawowych kolorach: stare złoto, srebrny, brązowy i biały. Występuje ona też w wersji z kluczykiem lub z przyciskiem.

vetrex_secustik_tytan  vetrex_secustik_st_zloto  vetrex_secustik_braz  vetrex_secustik_biala

klamka_z_kluczykiem   klamka_z_przyciskiem

Szprosy

szprosyStanowią ciekawą ozdobę okna, dodając mu elegancji. Wykonywane są przeważnie w celu podkreślenia  charakteru budynku lub imitacji podziału w oknie. W naszej ofercie dostępne są szprosy wewnątrzszybowe lub szprosy konstrukcyjne. Występują w sporej gamie kolorów oraz w różnych szerokości

 

Zatrzask balkonowy

zatrzask_balkonowy_mini zatrzask_balkonowy_mini Umożliwia zatrzaśnięcie drzwi balkonowych od zewnątrz. Występuje w komplecie wraz z aluminiowym pochwytem w kolorze starego złota, srebrnym, brązowym oraz białym.

 

 

 

 

okna Tychy, okna Katowice, okna Gliwice, okna Sosnowiec, okna PCV, klamki okienne