Pergole i szklane dachy

NASKK Partnerem Premium marki Tarasola

Pergola bioklimatyczna TECHNIC PRO

(posiadamy na ekspozycji pergolę o wym. 5 x 4 m w naszym Salonie)

      

     
Pergola-Tarasola TECHNIC PRO to nowa wersja zadaszenia jakim jest Pergola Technic. Dzięki wprowadzonym zmianom jest ona bardziej funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. 

To co najbardziej wyróżnia TECHNIC PRO to zintegrowany system rolet wewnątrz ramy konstrukcji zadaszenia, który wpływa niewątpliwie na użyteczność oraz design. Ponadto dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, wyposażenie zadaszenia jednocześnie w roletę typu screen i przeszklenia wygląda znacznie bardziej elegancko.  Zredukowanie do minimum połączeń śrubowych nadaje zadaszeniu nowoczesny charakter oraz sprawia, że jest ono przyjemne dla oka. 

W tym modelu zmieniono i opatentowano również system odprowadzania wody z lameli wprowadzając bardziej zaawansowane rozwiązania mające na celu redukcję rozchlapywania się kropel oraz dostawania się ich pod zadaszenie. Wprowadzone modyfikacje znacznie podnoszą komfort użytkowania oraz sprawiają, że zadaszenie jest bardziej odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Dzięki temu Pergola TECHNIC PRO jest konstrukcją niemal całoroczną, co sprawia, że możemy z niej korzystać o każdej porze roku.

Zalety Pergoli TECHNIC PRO:

● Zintegrowana roleta screen.
● Lamele obracane o 135 stopni.
● Zadaszenie sterowane automatycznie.
● Odporna konstrukcja na wiatr do 160 km/h.
● Modułowe łączenie.
● Aluminiowa, solidna konstrukcja.


Pergola bioklimatyczna TECHNIC

(posiadamy na ekspozycji pergolę wym. 4 x 4m w naszym Salonie)

     

     

Pergola-Tarasola TECHNIC jest polskiej produkcji w całości wykonana z aluminium. Pergola TECHNIC to niemal całoroczne, automatyczne sterowanie zadaszeniem tarasu.

Surowy i minimalistyczny design konstrukcji pozwala zarówno na wpasowanie jej w istniejącą już bryłę domu czy restauracji, jak i funkcjonowanie jako odrębnej budowli. Dzięki możliwości łączenia modułowego można dowolnie kreować przestrzeń wymagającą zadaszenia.

Lamele ułożone poziomo zapewniają ochronę przed opadami atmosferycznymi. Uchylone pod dowolnym kątem wpuszczają wybraną ilość światła, umożliwiając naturalną wentylację i swobodną cyrkulację powietrza. Perogola TECHNIC to solidna konstrukcja odporna na skrajne temperatury i czynniki atmosferyczne, w tym wiatr do 160 km/h oraz obciążenie śniegiem 120-620 kg/m2 (w zależności od wymiarów). System swobodnego odprowadzania wody wkomponowany w konstrukcję pozwoli na komfortowe korzystanie z pergoli również podczas deszczu. Pergola wyposażona w zintegrowane oświetlenie, rolety screen lub przeszklenia boczne, a także w promienniki ciepła stanowi doskonały produkt całoroczny.

Zalety Pergoli TECHNIC:

● Solidna, aluminiowa konstrukcja.
● Automatycznie sterowane zadaszenie.
● Łączenie modułowe.
● Konstrukcja odporna na wiatr do 160 km/h.
●  Obracane Lamele o 135 stopni.


Pergola lamelowa ESSENTIAL

      

     

Tarasola  ESSENTIAL to również lamelowe, w pełni aluminiowe zadaszenie, które łączy w sobie lekkość i trwałość. Regulacja kąta nachylenia lameli daje kontrolę nad światłem i umożliwia cyrkulację powietrza. Produkt ten spełni wymagania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Występuje w trzech wariantach: wolnostojącym, przyściennym i podwieszanym.

Dach zbudowany z obrotowych lameli, skutecznie chroni przed opadami, a nadmiar wody jest odprowadzany przez nowoczesny system orynnowania, gdzie jeden z profili pełni funkcję rynny. 

Z pergoli tej można korzystać również podczas deszczowych i pochmurnych dni, gdyż umożliwiają to dodatkowe elementy wyposażenia. Konstrukcja dostosowana jest do zabudowy ścian bocznych tj. rolety screen oraz wyposażenia w oświetlenie taśmowe LED zintegrowane z rynną, a także promienniki ciepła, czujniki deszczu, śniegu i wiatru.

Zalety Pergoli ESSENTIAL:

 • lamele obracane o 135 stopni
 •  odporna konstrukcja na wiatr do 120 km/h
 • automatyczne zadaszenie
 • aluminiowa, solidna konstrukcja

Pergola materiałowa ELEGANCY

(posiadamy na ekspozycji pergolę wym. 3×3 m w naszym Salonie)

To klasyczna i komfortowa zabudowa tarasu, zapewniająca powiększenie przestrzeni użytkowej od wczesnej wiosny do później jesieni.
Idealna dla tarasów przydomowych, restauracyjnych, hotelowych, kawiarni, barów i małych gastronomii.
Otwierane zadaszenie wykonane jest z trójwarstwowej tkaniny technicznej DRIPLUX, która jest w pełni wodoszczelna, 100 % zacieniająca, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV.
System swobodnego odprowadzania wody wkomponowany w konstrukcję, pozwala na komfortowe korzystanie z pergoli również podczas deszczu.
Niezwykle stabilna konstrukcja jest odporna na siłę wiatru nawet do 120 km/h. Łączenie modułowe pozwala na zabudowę dowolnej powierzchni tarasu.
Zestaw tych wszystkich cech, czyni Tarasolę ELEGANCY doskonałym i w pełni funkcjonalnym produktem do osłony każdej przestrzeni.

Zalety:

 • zadaszenie z trójwarstwowej tkaniny 
 • konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h
 • automatyczne zadaszenie
 • ekstrudowane aluminium
 • możliwe łączenia modułowe

Pergola materiałowa FLAT

(posiadamy na ekspozycji pergolę o wym. 4 x 4 m w naszym Salonie)

        

 

Nowa Tarasola FLAT to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem, zaprojektowana z myślą o współczesnych trendach architektury. Występuje w modelu przyściennym lub wolnostojącym. Pergola chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem, gdyż dach pergoli wykonany jest z trójwarstwowej tkaniny, która jest w pełni wodoszczelna, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV, w 100% zacieniająca.  System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że Pergola FLAT to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca.

Zalety Pergoli-Tarasoli FLAT:

 • zadaszenie z trójwarstwowej tkaniny Techprotect
 • konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h
 • automatyczne zadaszenie
 • ekstrudowane aluminium
 • możliwe łączenia modułowe

Pergola tkaninowa CUBIC

   

    

Charakterystyczne cechy pergoli – tarasoli CUBIC to minimalistyczny i nowoczesny design, kubiczna bryła, solidna konstrukcja, a także odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zadaszenie występuje w dwóch wersjach: wolnostojącej lub przyściennej, co pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni tarasu lub ogrodu. Co więcej ma ono charakter modułowy pozwalający na dowolną rozbudowę, co sprawia, że jest ona ciekawym rozwiązaniem dla restauracji czy hoteli. Każdy z modułów ma osobne poszycie. 

Dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną jest odporny na nadmierne słońce, opady deszczu a nawet śniegu. W pergoli Cubic został zastosowany opatentowany system odprowadzania wody, redukujący rozchlapywanie kropel i dostawanie się ich pod zadaszenie. 

Dopełnieniem jest pełna automatyka, która gwarantuje sprawne i wygodne sterowanie zadaszeniem oraz elementami takimi jak promienniki ciepła, rolety czy oświetlenie umieszczone liniowo na całej szerokości dachu.

Zalety Pergoli CUBIC:

 • dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną 
 • konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h
 • automatycznie sterowane zadaszenie
 • nowoczesny designe
 • możliwe łączenia modułowe

Pergola tkaninowa LIGHT

       

Pergola LIGHT  to produkt nowoczesny przeznaczony do zadaszeń średnich i dużych tarasów, zapewniający osłonę przed słońcem i deszczem. 

Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanych profili aluminiowych i montowana jest bezpośrednio do ścian budynku. Dzięki scaleniu prowadnic z profilami podporowymi bez widocznych łączeń otrzymujemy produkt o futurystycznym i lekkim wyglądzie. Po zwinięciu materiału zadaszenia nie ma widocznego pasa rynnowego.

Zadaszenie Tarasoli Light w standardzie wykonane jest z trójwarstwowej tkaniny Techprotect, która jest w 100% zacieniająca, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV, a przede wszystkim w pełni wodoszczelna. Pergola Light posiada wbudowany daszek systemowy, który dodatkowo tworzy ochronę dla tkaniny po zwinięciu. W tarasoli można zastosować dodatkowe wyposażenie takie jak: promienniki ciepła, zintegrowane oświetlenie punktowe lub LED sterowane automatycznie, jak i manualnie.

Zalety pergoli tkaninowej LIGHT:

 • zadaszenie z trójwarstwowej tkaniny Techprotect
 • konstrukcja odporna na wiatr do 50 km/h
 • automatycznie sterowane zadaszenie
 • nowoczesny designe
 • solidna aluminiowa konstrukcja

Pergola tkaninowa WAVE

(posiadamy na ekspozycji pergolę o wym. 4 x 3 m w naszym Salonie)

       

Pergola WAVE to wizualnie lekkie zadaszenie, jednakże oparte na solidnej aluminiowej konstrukcji, która może być w opcji narożnikowej lub w tak zwanej bramce. 

Dach pokryty jest trójwarstwową tkaniną Techprotect wodoszczelną, zacieniającą i odporną na nagrzewanie, która układa się w kształcie fali, tworząc bardzo dekoracyjny efekt. Sterowanie manualne pozwala regulować jego ustawienie w zależności od potrzeb. 

Tarasola Wave jest podobna do tradycyjnych, drewnianych pergoli, dlatego doskonale prezentuje się w kolorze drewnopodobnym, jednakże proste kąty konstrukcji, aluminium i kształt zadaszenia nadają całości nowoczesny design. 

Zalety:

 • zadaszenie z trójwarstwowej tkaniny 
 • konstrukcja odporna na wiatr do 50 km/h
 • zadaszenie otwierane manualnie
 • nowoczesny design

Dach szklany MURANO PURO

 

DANE TECHNICZNE:
Szerokość maks.: 700 cm
Głębokość maks.: 500 cm
Możliwość łączenia modułowego: tak / maks. 1 400 cm
Kolor konstrukcji: 23 kolory (w tym 6 lakierów strukturalnych) – bez dopłaty!
Szkło VSG – bezpieczne warstwowe o grubości: 8 mm, 10 mm, 12 mm
Montaż: ściana, sufit Kąt pochylenia: min 3 stopni, maks. 20 stopni
Dostępne opcje:
– boczne oraz frontowe ściany szklane (drzwi przesuwne),
– zamknięcia trójkątne do ścian bocznych,
– oświetlenie za pomocą listwy LED oraz z halogenami punktowymi,
– promiennik ciepła,
– podział przeszklenia połaciowego (szprosy),
– różnorodne systemy odprowadzenia wody.

 


Dach szklany VETRO

(posiadamy na ekspozycji w naszym Salonie dach szklany o wym. 4 x 3 m )

 

Kto nie lubi przebywać na świeżym powietrzu i podziwiać przyrody w ogrodzie lub na tarasie.
Z pomocą szklanego dachu lub ogrodu zimowego można przez cały rok, niezależnie od pogody, czuć się jak pod gołym niebem, a dzięki ochronie przeciwsłonecznej mieć kontrolę nad gorącym latem. Dla promiennych momentów z pełnią widoku.

Nocne liczenie gwiazd, zimowe podziwianie wirujących płatków śniegu czy letni deszczyk – dachy szklane i ogrody zimowe zawsze tworzą całkiem niepowtarzalną przestrzeń życiową. A kiedy robi się zbyt jasno lub zbyt gorąco, ochronę daje zintegrowany lub dodatkowo zakupiony system zacieniający od Lewens.


Dach szklany MURANO  INTEGRALE

Szklany dach ze zintegrowaną markizą na dachu oferuje łączoną ochronę przed niepogodą i przeciwsłoneczną – także na dużych tarasach i miejscach wokół domu: do maks. szerokości 700 cm i głębokości 500 cm.Dostępny również jako typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę lub jako typ WYSUNIĘTY z cofniętymi słupkami.

Tak wszechstronny, jak wymaga tego pogoda i pora roku. Murano INTEGRALE oferuje zróżnicowaną ochronę przed deszczem, temperaturą i zbyt dużym nasłonecznieniem. Dach szklany ze zintegrowaną markizą. Słońce wędruje po niebie, więc ochrona też musi w pewien sposób wędrować. Ocena: „wyjątkowo praktyczny“.
Dzięki markizie zintegrowanej z profilem ściennym MURANO INTEGRALE łączy widoczność i ochronę przed niepogodą szklanego dachu z zaletami funkcjonalnej ochrony przeciwsłonecznej dobrej jakości. Wybierz swojego faworyta: typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym systemem odprowadzania wody lub typ Wysunięty z cofniętymi słupkami, zawsze dostępny także ze słupkami bocznie cofniętymi. Dzięki maks. szerokości 700 cm i maks. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja Murano INTEGRALE nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów niemal na każdym.