Szlabany

Szlaban elektromechaniczny FAAC 613/614

Szlaban elektromechaniczny FAAC 613/614Szlaban ten dostępny jest z ramieniem 3m, 4m, 5m. Jest on zaprojektowany do pracy średnio intensywnej. Szlaban 613 i 614 nadaje się do obsługiwania małych parkingów osiedlowych


 

Szlaban elektromechaniczny FAAC 617

Szlaban elektromechaniczny FAAC 617Szlaban FAAC 617 przeznaczony jest do pracy intensywnej. Może obsługiwać ruch na małych parkingach osiedlowych oraz przy zakładach przemysłowych. Szlaban FAAC 617 występuje z ramieniem o długości 5m, 6m i 7m


 

Szlaban hydrauliczny FAAC 615 BPR

Szlaban hydrauliczny FAAC 615 BPRDzięki konstrukcji opartej na napędzie hydraulicznym szlabany FAAC 615 oferują wysoką odporność na przeciążenia i zużycie. Żywotność szlabanów hydraulicznych jest wielokrotnie większa niż ta oferowana przez szlabany elektromechaniczne.


 

Szlaban hydrauliczny FAAC 620

Szlaban hydrauliczny FAAC 620Szlaban hydrauliczny FAAC 620 został zaprojektowany do pracy intensywnej lub ciągłej i dlatego doskonale sprawdzają się przy dużych obciążeniach.


 

Szlaban hydrauliczny FAAC 640

Szlaban hydrauliczny FAAC 640Szlaban ten nadaje sie do pracy bardzo intensywnej i ciągłej. Wytrzymuje największe obciążenia. Przykładem zastosowania szlabanu FAAC 640 mogą być bramki na autostradzie, gdzie częstotliwość ruchu jest ogromna.


 

Szlaban hydrauliczny FAAC 642 INOX

Szlaban hydrauliczny FAAC 642 INOXSzlabany serii 613/614 zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej (modele 230V) i intensywnej (model 24V). Długość ramienia do 5m.


 

Szlaban NICE SIGNO

Szlaban NICE SIGNOElektromechaniczny szlaban z wbudowaną centralą sterującą, z enkoderem, do pracy bardzo intensywnej, długość ramienia 3,4,6 i 8 metrów.


 

Szlaban NICE WIL

Szlaban NICE WILElektromechaniczny szlaban z wbudowaną centralą sterującą, długość ramienia 4 i 6 metrów.


 

Szlaban półautomatyczny – ręczny

Szlaban półautomatyczny - ręcznySzlabany ten podnoszony jest ręcznie. Elementem równoważącym jest sprężyna gazowa. Szlaban ręczny posiada mechaniczną blokadę zatrzymania w pionie oraz w poziomie. Wyposażony jest również w zamek z kluczykiem dzięki któremu można rozblokować ramię szlabanu. Proponowany przez nas szlaban ręczny charakteryzuje się znacznie niższą ceną niż szlabany automatyczne, przy czym zostaje zachowa duża łatwość podnoszenia i zamykania dzięki zastosowanej technologii.