Żaluzje fasadowe

okucie_winkhaus_5

Zastosowanie

Zaciemnienie otworów okiennych od strony zewnętrznej, fasad i innych dużych przeszkleń

Komfort optyczny i termiczny

Żaluzje fasadowe, zatrzymują większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do wnętrza pomieszczeń, skutecznie zabezpieczają  przed nagrzewaniem, oraz stwarzają korzystne warunki optyczne. Dodatkowo, swoboda regulacji kąta nachylenia listew umożliwia idealne dobranie odpowiedniego stopnia zaciemnienia.

Estetyka i funkcjonalność

Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i innowacyjny charakter. Produkowane są w dwóch kształtach listew: przypominający kształt litery C o szerokości 80 mm, oraz zbliżony do litery Z o szerokości 90 mm, charakteryzują się lekką konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem i łatwością montażu.

Szeroka gama kolorystyka produktu zapewnia estetyczny wygląd, zaś możliwość zastosowania napędu wraz z automatyką pogodową, dodatkowo zwiększają funkcjonalność systemu.

Trwałość

Żaluzje składają się z listew ruchomych, wykonanych z aluminium o grubości 0,42 mm, lakierowanych proszkowo. Solidna konstrukcja i wykończenie prowadnic, blach osłonowych i elementów mocujących zapewnia systemowi stabilność i trwałość.