C80

okucie_winkhaus_5

Żaluzje fasadowe C80

Żaluzje fasadowe C80 to najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Każda lamela na krawędzi wyprofilowana jest w okrąg , co zapewnia nadaje jej większej sztywności. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji dostępu światła w zależności od preferowanych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Parametry techniczne

  • pióra w kształcie litery C
  • możliwość zastosowania prowadnic linkowych (C80L)
  • szeroka gama kolorystyczna,
  • napęd ręczny (korba) lub elektryczny,
  • maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m,
  • zastosowanie zewnętrzne.

Kaseta

Żaluzje fasadowe osłonięte blachą aluminiową o grubości 1,2mm lub 2,0mm W zależności od konfiguracji, może być dopasowywana do różnych elewacji. Dostępna jest również kaseta owalna wykonana z ekstrudowanego aluminium, wsparta na prowadnicach które stanowią system nośny całej żaluzji.

Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. mają możliwość niemal całkowitego domknięcia żaluzji, co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą, która eliminuje hałas w chwili pełnego domknięcia.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania czołowych europejskich producentów , w tym: pełna automatyka pogodowa, sterowanie radiowe za pomocą pilotów bądź telefonu lub komputera z sygnałem zwrotnym potwierdzającym wykonanie zaplanowanego zadania