Z90 Cube

okucie_winkhaus_5

Żaluzje Z90 CUBE

Z90 CUBE to rozwiązanie, w którym zastosowano kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z ekstrudowanego aluminium.  Elementem nośnym żaluzji są prowadnice, które przenoszą ciężar całego systemu na słupy fasady, co zapewnia prosty i szybki montaż.

Parametry techniczne

– pióra w kształcie litery Z zapewniają podwyższony współczynnik zaciemnienia, dodatkowo wyposażone są w profil wyciszający,

– szeroka gama kolorystyczna,

– napęd ręczny (korba) lub elektryczny,

– maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m,

– zastosowanie zewnętrzne.

Kaseta

Kaseta o przekroju prostokątnym, wykonana z ekstrudowanego aluminium, wsparta jest na prowadnicach stanowiących element nośny. System ten jest do stosowania na fasadzie budynku.

Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. mają możliwość niemal całkowitego domknięcia żaluzji, co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą, która eliminuje hałas w chwili pełnego domknięcia.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania czołowych europejskich producentów , w tym: pełna automatyka pogodowa, sterowanie radiowe za pomocą pilotów bądź telefonu lub komputera z sygnałem zwrotnym potwierdzającym wykonanie zaplanowanego zadania