Z90

okucie_winkhaus_5

Żaluzje Z90

Dzięki unikalnemu kształtowi lameli żaluzje Z90 mają możliwość niemal całkowitego domknięcia co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodę regulacji natężenia światła w zależności od oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Parametry techniczne

– pióra w kształcie litery Z zapewniają podwyższony współczynnik zaciemnienia, dodatkowo wyposażone są w profil wyciszający,

– szeroka gama kolorystyczna,

– napęd ręczny (korba) lub elektryczny,

– maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m,

– zastosowanie zewnętrzne.

Kaseta

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową o grubości 1,2mm lub 2,0mm W zależności od konfiguracji, może być dopasowywana do różnych elewacji. Dostępna jest również kaseta owalna wykonana z ekstrudowanego aluminium, wsparta na prowadnicach które stanowią system nośny całej żaluzji.

Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. mają możliwość niemal całkowitego domknięcia żaluzji, co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą, która eliminuje hałas w chwili pełnego domknięcia.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania czołowych europejskich producentów , w tym: pełna automatyka pogodowa, sterowanie radiowe za pomocą pilotów bądź telefonu lub komputera z sygnałem zwrotnym potwierdzającym wykonanie zaplanowanego zadania